Rekrutacja

Wybór zawodu kosmetyczki wynika najczęściej z dwóch cech osobistych kandydatki: jej zamiłowania do piękna oraz chęci pomocy innym. Kosmetyczka wykorzystuje swoją wiedzę teoretyczną oraz zdolności manualne i poczucie gustu do poprawy jakości życia osób korzystających z jej usług.

Każda kobieta (a i niejeden mężczyzna), chce się czuć zadbana
i atrakcyjna – i jest w stanie dobrze zapłacić za usługę na wysokim poziomie. Osiągnięcie takiego właśnie poziomu jest celem tego kursu. Dowiedz się, co dzięki niemu zyskasz.

Jak wygląda kurs na kosmetyczkę online?

Na naszym kursie zdobędziesz wiedzę praktyczną dotyczącą zawodu kosmetyczki. Dowiesz się, jak prawidłowo wykonywać zabiegi na twarz, dekolt, dłonie, stopy i ciało. Nabędziesz umiejętności w zakresie identyfikacji typów skóry oraz problemów, z jakimi zgłaszają się pacjentki. Poznasz najnowsze trendy wizażu i stylizacji. Nauczysz się zastosowania przyrządów i materiałów wykorzystywanych w codziennej pracy kosmetyczki.

A co najważniejsze, całą tę wiedzę zdobędziesz online, w wygodnym dla ciebie miejscu i czasie! Zapomnij o konieczności wstawania na zajęcia czy poświęcania wolnej soboty na kurs – uczysz się, kiedy chcesz i gdzie chcesz. To ty decydujesz o swojej przyszłości!

Niezbędne zdolności praktyczne zdobywać będziesz podczas praktyk w wybranym przez ciebie salonie kosmetycznym lub innej jednostce oferującej zabiegi kosmetyczne. To tam nauczysz się wykorzystywać swoją wiedzę teoretyczną w bezpośrednim kontakcie z klientką.

Twoja przyszłość czeka na ciebie – już dziś zapisz się na kurs kosmetyczki online!

Zapisz się wstępnie

To do niczego nie zobowiazuje. Otrzymasz od nas więcej informacji.

Skontaktuj się z nami

pon. – sob. w godz. od 9.00 do 19.00

odpowiadamy w ciągu 24 godzin

Zapisz się wstępnie

To do niczego nie zobowiazuje. Otrzymasz od nas więcej informacji.

Skontaktuj się z nami

pon. – sob. w godz. od 9.00 do 19.00

odpowiadamy w ciągu 24 godzin